KDO JSME

Klempířství Juran vzniklo na přelomu nového milénia v roce 2000. Dříve jsme se věnovali pouze klempířině. Ale někdy nebylo, kam ji montovat. „Zákazníkům vstříc,“ řekli jsme si. A naše služby tak postupně rozšířili o pokrývačství, tesařství a natěračství.

Více mistrů, více řemesel

S týmem odborníků stavíme, pokládáme a rekonstruujeme střechy všech možných typů, sedlové i pultové – ploché. Montujeme střešní okna, opravujeme zatékající krytinu.

Tašky jezdí výtahem

Kdysi jsme tašky nosili na zádech, dnes je vozíme výtahem. Jsme plně vybaveni. Naším cílem je vaše spolehlivá ochrana proti dešti, sněhu, větru i slunečnímu žáru. Pro případy nečekané události jsme pojištěni proti hmotné škodě. Zatím jsme však pojistku nikdy nečerpali, nebylo třeba. Pracujeme precizně.

Pracujeme i když vy sáňkujete

„Vy budujete střechy i v zimě?“ žasnou občas zákazníci. Ano, žádný problém. Moderní technika a bohaté zkušenosti nám umožňují vyběhnout nahoru i když se doma zrovna zahříváte u kamen s grogem v ruce. Ten však s díky odmítáme. Přeci jen, pracujeme ve výškách. Čaj postačí.

Sklízíme rampouchy

V zimě si nás klienti najímají nejen na budování střechy, ale také pro vysekávání rampouchů, odstraňování těžkého sněhu, ledu ze žlabů, opravy zatékajících střech popraskaných mrazem.

Ať je léto nebo zima, pod střechami od Jurana je vždy prima.

Zjistěte cenu našich služeb. Napište si o kalkulaci zdarma.

Těšíme se na rozhled i z vaší střechy.